Dobrodošli na medžupnijskem spletnem portalu

Človek je radovedno bitje, zato pogosto hlasta za dnevnimi novicami. Vse hoče vedeti, videti, slišati, spoznati in to čim prej.

Ta spletna stran vam omogoča, da spoznate Cerkev na Slovenskem od znotraj, v njeni celoti in posameznih delih. Tukaj najdete najbolj verodostojne informacije o vseh slovenskih škofijah, župnijah in dogajanjih v njih. Pričujoča spletna stran je ogledalo naše Cerkve, je njen glas. Tu Katoliška cerkev v Sloveniji govori sama o sebi, hkrati pa stopa v dialog z vsemi, ki iščejo resnico o njej, ji želijo pogledati v obraz in jo spoznati, kakršna je. Hvaležni smo za ta medij, za to možnost.

Vse obiskovalce te spletne strani z veseljem pozdravljam, hkrati pa vabim, da svoj obisk pogosto ponovite in se obogatite z novimi spoznanji o Katoliški cerkvi med nami.

Dr. Franc Kramberger mariborski nadškof